Pomoc w szkole i dyżury nauczycieli

Przypominamy, że w razie jakichkolwiek trudności technicznych lub pytań merytorycznych jesteśmy do dyspozycji dla uczniów i rodziców od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 w sekretariacie szkoły. Można dzwonić telefonicznie, pisać maila, skontaktować się online lub przyjść osobiście spełniając wymogi zabezpieczeń epidemiologicznych. O każdej sprawie można porozmawiać z dyrekcją oraz panią pedagog. Uczniowie, którzy mają trudność z dostępem do komputera czy internetu mogą skorzystać z laptopów szkolnych, z pełnym zabezpieczeniem epidemiologicznym, w maseczce, w osobnej sali.

Nauczyciele na bieżąco kontaktują się z uczniami przez platformę Classroom, odpowiadają na pytania, jeżeli ktoś ma trudność ze zrozumieniem materiału – zawsze nauczyciele wyjaśnią wątpliwości. Dodatkowo w naszej szkole zostały wprowadzone dyżury nauczycieli. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zapraszamy na konsultacje. Nauczyciele mogą pomóc w zaległym materiale oraz obsłudze platformy Classroom.

Poniżej terminy dyżurów nauczycieli w szkole, pozostali niewymienieni nauczyciele mają dyżury ruchome czasowo, zainteresowane osoby prosimy o pytanie w sekretariacie :

Imię i Nazwisko:DzieńGodzina
Ewa Michałek – Stecponiedziałek9:30-10:30