Nasza uczennica zdobyła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim.

Gratulujemy uczennicy naszej szkoły z klasy z 3F Angelice Jurgielewicz za zajęcie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim pt. ” Ślub jak z bajki”.

Organizowany przez OHP konkurs odbył się 23 marca 2023 w Zespole Szkół „Chemobudowa”. Nasza uczennica po wygranych eliminacjach na etapie międzyszkolnym reprezentowała nowohucki Hufiec Pracy. W konkursie międzyszkolnym, który odbył się 2 marca oprócz zwycięskiego I miejsca Angeliki Jurgielewicz uczennice naszej szkoły zdobyły także;  wyróżnienie Kinga Cupał oraz II miejsce Wiktoria Czarnecka.

Konkurs składał się z II etapów. Pierwszy był sprawdzianem wiedzy teoretycznej, natomiast drugi obejmował umiejętności praktyczne uczestników. Część praktyczna podzielona była na dwa segmenty. W pierwszym młodzież wykonywała fale, loki spiralne i płaskie oraz trwałą dwoma wybranymi metodami. Kolejnym zadaniem było wykonanie upięcia ślubnego na modelce.

Jesteśmy dumni z naszych wspaniałych uczennic i życzymy im dalszych sukcesów oraz radości z dokonań fryzjerskich.